Belgijski Laurens Sweeck (ERA-Circus) zdobył zwycięstwo w 2017 C

22/09/2017 0
Laurens Sweeck (ERA-Circus) pracowała solo w zwycięstwie w 2017 roku w Cross Vegas w środę, w słynnej scenerii Las Vegas Strip. Belgiusz zaatakował przez pod górną piaskownicę na kolanach i nigdy już nie był widzieć. Brat Laurens, Diether, ukończył drugie koszulki rowerowe miejsce z Jeremym Powersem (Aspire), który wykonał większość pracy w grupie pościgowej, za trzecim rundą podium.
 
"Wyglądało to łatwo, ale to nie było łatwe, ponieważ nie był to plan, aby dostać się przed pierwszym okrążeniem", Sweeck, który zakończył drugie miejsce w Telenet UCI Cyclo Cross World Cup na Jingle Cross w Iowa City we wrześniu 17, powiedział. "Byłem po raz pierwszy w zejściu, a wtedy była już dobra luka. Nacisnąłem pedały. Byłem bardzo zadowolony z mety. "
 
11. edycja Cross Vegas rozpoczęła się w środę w "The Strip" w oddali. W środę odbędą się targi Interbike, wyścig ruszy do Reno w przyszłym roku, ponieważ odbędzie się Interbike. Jednak wyścig nadal będzie nazywany Cross Vegas.
 
Mocarstwa wzięły otwór, ale wkrótce zgodził się prowadzić do Travisa Livermona. Jeździec Maxxis-Shimano prowadził wyścig na pierwszą połowę okrążenia, dopóki jeźdźcy nie podeszli do podziemnego piaskowania. Niewielu udało się przejechać na trudnym odcinku, a Laurens Sweeck skorzystała. Przeleciał przez piaskownicę i otworzył prowadzenie, które nigdy nie zostało zamknięte.
 
Wkrótce powstała grupa pościgowa Powers, Diether Sweeck i Michael Van den Ham (Garneau-Easton / Transitions LifeCare).
 
W miarę powalania karabinów, Laurens kontynuowała ekspansję, a grupa pościgów zwróciła się do taktyki, zamiast starać się przywrócić przywódcę. Spowolnienie tempa pozwoliło kilku jeźdźcom na most i pościg się na podium. Pierwszy Bjorn Selander (Borah Teamwear zasilany przez Bingham Built), a następnie Geoff Kabush (SCOTT sport-Maxxis) zmostkowany do trzech chaserów.
 
W finałowym okrążeniu Laurens poprowadził prawie minutę, a podium zostało ustawione, ale nie dokładnie. Atak na ataki z okrążeniem i pół do wyruszenia rozdzielił czterokrotnego mistrza kraju z USA i Diether z reszty grupy pościgów.
 
Diether poprowadził mocne piaski do piaskownicy i pojechał przez nie czysto. Uprawnienia bobbled i został zmuszony do wysiąść i uruchomić. To okazało się decydującym czynnikiem w przypadku strój kolarski Powersa, który nie zdołał zamknąć luki utworzonej przez Diether, która jeździła na piaskownicy, a on biegł.
 
Specjalna chwila miała miejsce po zakończeniu wyścigu z Laurens, siedząc i czekając na swojego brata. Bracia Sweeck przekroczyli linię, a Laurens trzymał belgijską flagę, którą wyjął z wentylatora na mety.