Drużyna Sky pewnie lubi jeździć z przodu peletonu

26/07/2017 0
Tour de France w 2017 r. Zawarł niedzielę z czwartą żółtą koszulką dla Chrisa Froome'a. W pewnym sensie tegoroczna trasa czuła się dobrze znana. Jego drużyna Sky pojechała bezlitośnie z przodu peletonu, atakując ataki rywali. Jednak w inny sposób, ta Tour była wyjątkowa. Froome nigdy nie rozpętał ataku w górach - nie wygrał na tym etapie. Również jego margines zwycięstwa był mniejszy niż jakikolwiek inny jego zwycięstwo w wyścigu, 54 sekundy. Co to znaczy? Czy Tour udało się zbudować zabawny wyścig z niekonwencjonalną trasą? Czy powinniśmy rządzić budżetem Sky Koszulki Kolarskie w wysokości 40 milionów dolarów w Sky? Czas na okrągły stół po warcie!
 
Jak ten tytuł Tour porównuje się z trzema innymi żółtymi koszulami firmy Froome?
 
Fred Dreier (@freddreier): Odtworzyć Froome'a: był to jego najbliższy, ale nie najgorszy z czterech. Jeśli chodzi o oglądalność, po 2013 r. Umieściłem ją za drugą, za 2013 r. Oglądając walkę z Froome Quintana (i porzucić) na l'Alpe d'Huez, a następnie Semnoz to prawdziwy dramat.
 
Caley Fretz (@caleyfretz): Był mniej dominujący, bardziej taktyczny i po raz kolejny udowodnił, że Froome jest po prostu bardziej wyścigiem motocyklowym niż większość jego rywali.
 
Andrew Hood (@eurohoody): "Najskarsza" różnica nie oznacza najtrudniejszego, lub najbardziej zabawnego. Turniej Froome's 2015 wygrał z lepszym Quintana na Alpe d'Huez. To, na co ta wygrana reprezentuje, jest zdolność firmy Froome (i Sky) do zarządzania wyścigiem bez względu na to, na co staną. To zwycięstwo było bardziej mierzone i wyolbrzymione niż jego inni po prostu dlatego, że Froome miało mniejsze możliwości oznaczania różnic. Dodać kolejny finał na szczycie góry lub dłuższy TT, a różnice byłyby bardziej "Froomian" i w ciągu kilku minut.
 
Spencer Powlison (@spino_powerlegs): To jedna trzecia na cztery. Moim ulubionym był rok 2016, kiedy zaatakował jak szalony człowiek i wygrał trzy etapy. Oczywiście margines zwycięstwa wynosił ponad cztery minuty, ale to była czysta panache. Zgadzam się, że rok 2013 był także wspaniałym wydarzeniem, a ostatnie ataki Quintany na Alpe. Ten numer jest numerem dwa. Froome 2017 rocznik w porządku. Miało ładne ciało niepewności z koszulki kolarskie rozpaczą desperacji, ale ogólnie nie było wystarczająco żywy.