Prywatność i bezpieczeństwo

Twoja prywatność

całkowicie zaangażowana w ochronę prywatności naszych użytkowników witryny i klientów. Jesteśmy klienci innych stron internetowych, jak również w pełni docenić i szanować znaczenie ochrony prywatności w Internecie. Nie będziemy ujawniać informacji o naszych klientach osobom trzecim, chyba że jest częścią świadczenia usług dla Ciebie - np organizowanie dla produktu, który ma zostać wysłane, przeprowadzanie kredytowe i inne kontrole bezpieczeństwa oraz do celów badań i profilowania klientów lub gdzie mamy swoją wyraźną zgodę, aby to zrobić.

Zgoda

Nie będziemy sprzedawać swoje imię i nazwisko, adres, adres e-mail, dane karty kredytowej lub danych osobowych osobom trzecim bez Twojej zgody, ale nie możemy być odpowiedzialni i pociągnięty do odpowiedzialności za działania stron osób trzecich, z których mogą być związane lub został skierowany na stronie Premier Piłki Nożnej.

Komunikacja & Marketing

Jeśli dokonałeś zakupu w naszym sklepie możemy od czasu do czasu informować Cię o naszych najnowszych produktach, nowościach i ofertach specjalnych poprzez e-mail. Będziesz także mieć możliwość otrzymywania takich informacji od nas i wybrane osoby trzecie

mają możliwość zrezygnowania z otrzymywania od nas informacji marketingowych i / lub wybranych stron trzecich. Jeśli nie chcesz, aby nadal otrzymywać od nas marketing i / lub wybranych stron trzecich należy zrezygnować z odwiedzając 'Twoje dane "w" Twoje konto "na stronie internetowej.

Ochrona bezpieczeństwa

Możemy wykorzystywać dane osobowe dostarczone przez użytkownika w celu przeprowadzenia odpowiednich kontroli zwalczania nadużyć finansowych. Dane osobowe, które zapewnić mogą zostać ujawnione w informacji kredytowej lub oszustwa agencji zapobiegania, które mogą prowadzić rejestr takich informacji. Odbywa się to tylko potwierdzić swoją tożsamość - kontroli kredytowej nie jest wykonywana, a rating jest nienaruszona.

Sprawdzanie swoje dane

Jeśli chcesz sprawdzić szczegóły zostały przedstawione do ciebie może to zrobić kontaktując się z nami. Nasze procedury bezpieczeństwa oznacza, że ​​możemy zażądać dowodu tożsamości, zanim ujawnimy informacje. Ten dowód tożsamości może przybrać formę swojego adresu e-mail i hasło przedstawić w momencie rejestracji. Dlatego należy zachować bezpieczną tę informację, jak będzie odpowiedzialny za wszelkie działania, które możemy podjąć w odpowiedzi na wniosek osoby korzystającej swój e-mail i hasło. Pragniemy gorąco zalecamy, aby nie używać funkcji pamięci hasło przeglądarki, jak pozwoliłyby innych osób przy użyciu terminala na dostęp do danych osobowych.